c
Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

Lektoři

 

 

 

Katka: 

 

Vojta Vojta: Mám 24 roků. Jsem studentem posledního ročníku učitelství pro střední školy, obory dějepis a základy společenských věd, a dále oborů historie a politologie. Pedagogickým aktivitám se však věnuji již nyní na různých úrovních. Ve vzdělávání a výchově mladších generací vidím velký smsyl. Je úžasné sledovat jejich vývoj a to, jak se neustále zdokonalují. Vzdělávací metoda Brick-by-Brick je podle mého názoru velmi dobrým a vhodným doplňkem tradičního vzdělávání, jelikož dětem umožňuje osvojit si zábavnou formou hry zajímavé, užitečné a praktické informace. 
  Zuzka

 

 

Jirka:  Dětem školního věku se věnuji již mnoho let jako trenér florbalu a pořadatel volnočasových aktivit v rámci sportovního klubu, se kterým dále participujeme na rozsáhlých akcích volnočasového sportovně - vzdělávacího charakteru. Jsem vedoucím letních táborů, škol v přírodě a také příměstských táborů. Dětem předškolního a školního věku se věnuji především jako lektor kroužků angličtiny v mateřských školkách a na prvním stupni základní školy. Bezpochyby a především se dále uplatňuji v Brick by Brick jako lektor kroužků originální edukativní formou LEGO kostek a vedením BbB táborů, což naplňuje mé profesní zájmy. V soukromém sektoru doučuji dospělé a děti angličtinu. Miluji, angličtinu, pedagogiku, rekreační sport, sluníčko a pozitivně smýšlející milé lidi. Neznám slovo nuda a nemám rád plýtvání drahocenného životního času.


 

BRICK BY BRICK | Brno
 

+420 607 672 268 brno@brickbybrick.cz

facebook youtube
 
kudy z nudy
 
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací